Carina2 Carina2

ÖN SÖZ

Merhaba! Carina2 dünyasına hoş geldin! Bu emek server de diğer Metin2 Pvp'lerde yaşanan sorunları ve hataları baz alarak ilerledik ve gördüğümüz tüm sorunları düzelttik. Eşsiz bir MMO-RPG deneyimi seni bekliyor! En ufak ayrıntıları düşünerek oyuncunun keyif almasını sağladık. Gelişmeye her zaman devam edecek olan oyunumuz, seni tam anlamıyla etkisi altına alacak. Carina2'in sana vaat ettiği şeylerden biri de bu. Birkaç yıla yaydığımız araştırmalarımızda her zaman oyuncuların düşüncelerini dikkate aldık ve Carina2'i yarattık. Aslında Carina2 sana keyifli bir oyun hizmeti sağlamak için doğdu diyebiliriz. Artık bugda kalmak ya da exp kaybetmek yok hatta çok sık karşılaştığın log probleminizi de ortadan tamamen kaldırdık.

Bu konuda fazlasıyla iddialıyız. Her şeyi, oyunu rahat bir şekilde oynaman için yeniden tasarladık. Carina2, hatalar tekrar yaşanmasın fikriyle ortaya çıktığı için kendini sürekli güncellemeye devam edecek bir oyun. "Daha iyiye nasıl ulaşabilirim?" diye soruyorsan doğru yerdesin. Uzman kadromuz ile sana 7/24 profesyonel hizmet sunuyoruz. Aklına takılan sorularda ya da oyunda yaşayabileceğin herhangi bir problemde her zaman sana yardımcı olacağız. Çünkü; hatalardan yola çıktık ve gelişimimizi bu şekilde sürdürüyoruz. Carina2 ekibi olarak, sana kaliteli bir oyun hizmeti sunmak için daima senin görüşlerini dikkate alacağız. Biz oyuncusuna önem veren ve oyuncusunun görüşlerini dikkate alan bir oluşumuz. Sana ve senin görüşlerine sadık olmaya gayret edeceğiz. Gün geçtikçe daha da kaynaşıp aile olacağız. Hadi! Ne duruyorsun? Ailemize katılmak için daha fazla bekleme. Katıl aramıza!

SOSYAL BAĞLANTILAR

Carina2 Carina2 Carina2

Yukarıdaki bağlantılardan bizimle iletişime geçebilirsin.

İÇERİKLER

İMPARATORLUKLAR

Carina22 dünyası 3 imparatorluktan oluşmaktadır: Chunjo, Jinno ve Shinsoo. Her krallığın kendine ait Haritaları ve lonca bölgeleri vardır. (Harita1, Harita2 ve lonca bölgesi), ve tüm krallıkların ortak olarak kullandığı tarafsız bölgeler vardr.

SINIFLAR
OYUNA BAŞLANGIÇ

Carina2'de oyuna başlangıç muhteşem bir şekilde tasarlanmıştır. Her oyuncu oyuna +9 Başlangıç ekipmanları ve birkaç yararlı eşya ile başlar. Bu eşyalar arasında; buffi, sınırsız şebnemler, sınırsız ejderha tanrıları ve kritik delici nesneleri de yer almaktadır.

EFSUN ORANLARIMIZ

NPCLER

DÖNÜŞÜMLER

SAVAŞÇI DÖNÜŞÜMLERİ
SURA DÖNÜŞÜMLERİ
NİNJA DÖNÜŞÜMLERİ

ŞAMAN DÖNÜŞÜMLERİUZAKTAN BECERİ SEÇİMİ

Seviye 5'e ulaştığınızda, sizin için bir beceri seçim penceresi açılır. Bu pencereden skillerinizi m1 olarak seçip alabilirsiniz.

ÜRETİMLER

İşlemler Jae-Seon Kim isimli NPC'de gerçekleştirilebilmektedir.Yanma ihtimali bulunmamaktadır.

ÇEVRİMDIŞI PAZAR

Çevrimdışı mağazalarınızı açarken rahatlık konusunda endişelenmenize gerek yok. Kolay ve kullanışlıdır. Çevrimdışı mağaza ile, ürünlerinizi farm yaparken ve çevrimdışıyken satabilirsiniz. Çevrimdışı mağazanızı açtıktan sonra ürün ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Bir çevrimdışı mağazanız en fazla 24 saatlik kurulabilir. Won ve Yang ile satış seçeneği mevcuttur.
Çevrimdışı mağazanızı oluşturduktan sonra, herhangi bir map veya herhangi bir kanaldan pazarınıza yeni ürünler ekleyebilir, fiyatını düzenleyebilir veya ürünü kaldırabilirsiniz.
Çevrimdışı mağazanızdan bir ürün satıldığında mesaj olarak bildirim gelmektedir.

GLOBAL TİCARET CAMI

İstediğiniz kategoride istediğiniz nesneyi kolaylıkla aratabilir ve satın alabilirsiniz. Sizlere eşyayı direkt satın alma, satıcı ile iletişim kurma, gelişmiş filtreleme ve birçok özellik sunuyor. Ticaret camı tüm haritalarda çalışmaktadır, pazarın yanında olmanıza gerek yoktur.

HER GÜN BOSS AVCISI ETKİNLİĞİ

Tüm gün boyunca belirli zindanlarda geçerli olmak üzere en çok boss kesen Avcı tagı ve MP, 2. ve 3.sıradakiler MP kazanır.

İTEM ÖNİZLEME

Pazarda gördüğünüz giyilebilir itemleri karakterinizin üstünde nasıl durduğuna dair fikir sahibi olabilirsiniz.

NESNE ARAMA

Nesne arama sistemimiz basit ve kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey, aradığınız ürünün adını girmek ve kısa süre içerisinde mevcut ürünlerin bulunduğu mağazalar sizin için hem haritada, hemde ok işaretiyle işaretlenecektir.

İPEK BOHÇA

Nesne arama sistemimiz basit ve kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey, aradığınız ürünün adını girmek ve kısa süre içerisinde mevcut ürünlerin bulunduğu mağazalar sizin için hem haritada, hemde ok işaretiyle işaretlenecektir.

ZİNDANLARA GERİ DÖNÜŞ

Oyunumuzu ve istemcimizi oyundan düşmeleri önlemek için her ne kadar optimize etmiş olsak bile bazen bundan kaçınamazsınız! Ancak bu, son zamanlarda bulunduğunuz zindandan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu nedenle, zindanlarınızı kurtaran ve 5 dakika içinde tekrar katılmanıza izin veren bir sistem hazırladık ! Bir zindanı yalnız bıraksanız bile, hala geri dönüp başladığınız işi bıraktığınız yerden bitirebilirsiniz.

HAVA DURUMU DEĞİŞTİRME

Oyun seçeneklerini kullanarak hava durumunu değiştirebilirsiniz. İstediğiniz havada oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

OKÇULAR DİBİNDE

Oyundaki uzaktan vuran tüm slotların seni sinirlendirmesine izin verme ! Artık farm yaparken oyundaki tüm slotlar dibinize kadar gelecek ve rahatlıkla farm yapabileceksiniz.

EKSTRA ENVANTER

Ekstra Envanterimiz geniş ve büyüktür, değerli ürünlerinizin düzenini korumak için 3 kategoriye ayrılmıştır ve toplam 6 sayfa sağlar.

HIZLI ARTI BASMA

Eşyalarınızı geliştirirken sürekli pencereyi tekrar açmanıza gerek yok. Ard arda basarken pencereye kapanmadan hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tabi istediğiniz de kapatabileceksiniz.

UZAKTAN MARKET

"Uzaktan Market" sistemi sayesinde, köyde değilseniz bile marketlerden alışveriş yapabileceksiniz. Herhangi bir kanalda veya haritada tüm marketlere uzaktan ulaşabilirsiniz.

UZAKTAN TİCARET

"Uzaktan Ticaret" sistemi ile ticaret için birbirinizin ayağına gitmenize gerek yok. Aynı kanalda uzaktan ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DÜŞEN İTEMLERİ GÖRME

Uzaktan Ticaret sistemi ile ticaret için birbirinizin ayağına gitmenize gerek yok. Aynı kanalda uzaktan ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NESNELERİ HIZLI TOPLAMA

Oyundaki düşen eşyaları tek tek toplamanızı kolaylaştırdık. é tuşuna bastığınızda size ait olan yerdeki tüm eşyaları toplama hızınızı arttırdık. Artık çok kısa bir sürede yerdeki tüm eşyaları toplayabilirsiniz..

TOPLU VE HIZLI SİLME

Envanterinizdeki gereksiz eşyaların tamamını hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

SAYFALI NPC

Oyundaki ürünlerin satışını yaparken, sizi farklı yerlere götürmek yerine tek bir mağazanın farklı sayfalarından alışveriş yapabileceksiniz.

HIZLI BİYOLOG SİSTEMİ

Biyolog görevlerinizi yapmak için köye gelmenize artık gerek yok ! Herhangi bir haritada veya kanalda olmanız farketmeksizin hızlı bir şekilde uzaktan biyolog görevlerinizi yapabilirsiniz.

HIZLI BK VE RUH TAŞI

Beceri Kitabı ve Ruh Taşı okurken artık duraklamanıza gerek yok. Hızlı bir şekilde becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

HIZLI EKİPMAN

Farmlık, vs'lik , lonca savaşlık şeklinde itemlerinizi seçerken zorlanıyorsanız eğer bu sistem tam size göre. Ayarlayacağınız ekipman setlerini tek bir tuşa basarak giyebilirsiniz.

HIZLI KANAL DEĞİŞTİRME

Tekrar tekrar kullanıcı adı ve şifrenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde farklı bir kanala geçiş yapabilirsiniz.

YENİ NESİL EFSUN BOTU

Yeni nesil efsun botu sunucu taraflı çalışmaktadır.İnternet hızınız yavaş olsa bile efsun kaçırma olasılığı yoktur.Oyunda farmınıza devam ederken arka planda efsun atmaya devam eder.Efsun geldiğinde bildirim gelir.Premium nesnesine sahip oyuncularda efsun botu daha hızlı çalışmaktadır.

KADİM EFSUN SİSTEMİ

Kadim Efsun Sistemi ile eşyalarınıza istediğiniz bonusları getirebilirsiniz. 4 efsun seçebilirsiniz. Kadim efsun küresi ile eşyalarınızın 5.efsununu rastgele şekilde değiştirebilirsiniz.

İKSİRLER

Şebnemler, Ejderha Tanrıları ve Kritik Delici eşyaları artık sunucumuzda kalıcı ürünler! Onları bir kez etkinleştirmeniz yeterlidir.

TOPLU NESNE AÇMA

Envanterinizde ki açılabilir nesneleri hızlı ve toplu bir şekilde açabilirsiniz. Köy alanlarında bu işlem yasaktır.

TOPLU SATIN ALMA

Mağazalardan ürünleri toplu bir şekilde alıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.

BOSS SAATLERİ TAKİP

Oyundaki bossların hangi saatlerde çıktığını görüp, ona göre hazırlık yapabilirsiniz.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Haftalık etkinlik takvimi minimap yanındaki event butonunda gözükmektedir. Güne özel ve her gün yapılan etkinliklerimiz mevcuttur. Saatlerini takip edebilirsiniz.

KARAKTER DETAY SİSTEMİ

Karakter Detay Sistemi ile karakterinizdeki bonusları görebilirsiniz.

HESAP KAYIT SİSTEMİ

Hesap Kayıt Sistemi ile tekrar tekrar kullanıcı adı şifre yazmanıza gerek yok. Hesap adı ve şifrenizi kaydedip tek bir tuş ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

DERECE SİSTEMİ

Yeni dereceler'de karakterinize Canavarlara Karşı Güç - Bosslara ve Metinlere karşı güç bonusları gelir. 20.0000 dereceden sonra oyunda bosslardan düşen "Derece Soğutma Nesnesi" ile derecenizi arttırabilirsiniz.

YARDIMCI ŞAMAN

Yardımcı şaman sürekli peşinizde gezer. Üzerinizdeki şaman bonusları bittiğinde otomatik olarak sizi kutsar. Siz göndermediğiniz sürece yanınızdan ayrılmaz, oyun seçeneklerinden buffi şamanı gizleyebilirsiniz. Buffi şamanın skilleri oyun içi metinlerden düşen buffi beceri kitabı ve buffi ruh taşı ile geliştirilmektedir.

YENİ GÜÇLÜ BİNEK SİSTEMİ

Yeni güçlü binek sistemi, seyis'den ücretsiz aldığınız madalyonlar ile kullanılmaktadır. Bineğinizin süresi bittiğinde bineğiniz envanterinizden silinmez fakat kullanamazsınız. Bineğinizi tekrar kullanmak için süresini uzatmanız gerekmektedir. Süresini uzatacak nesneyi etkinliklerden elde edebilirsiniz. Bineklere yeni görünümler kazandıran sertifikalar mevcuttur. Bu sertifikaları metinlerden elde edebilirsiniz. Bineklerinizi daha kullanışlı hale getirmek için, bineklerinize efsun eklemenizi sağladık. Binek efsun arttırma ve binek efsun değiştirme nesnelerini evrim parşömeni ve mutasyon parşömeni ile oyundaki mağazalardan satın alabilirsiniz.

YENİ NESİL EJDERHA SİSTEMİ

Ejderha giriş ekranı anlık olarak sunucu taraflı çalışmaktadır. Ejderha giriş ekranından mavi ejderhanın canını, ve içerideki ekibi görebilirsiniz. CH1 yazmalı, CH2 seçmeli şekilde ayarlanmıştır. Captcha koruması mevcuttur. Cheat engine ve ejderha botları tamamen engellidir.

KULE SİSTEMLERİ

Şeytan Kulesi 5.katta bilgisayarı kasan oyuncular için metinli sistem oluşturduk. Bu sistemde her 3 dakikada bir bulunduğunuz kata metin gelir ve o metinden kilit taşı düşer. Düşen kilit taşlarını kullanarak bir üst kata çıkabilirsiniz.
Şeytan Kulesi'nde kavgalara son verdik, "Şeytan Kulesi Bekçisi"ne 50M ücret ödeyerek grubunuza özel kule yapabilirsiniz.
Şeytan Kulesi'nde oyundan düştüğünüzde aynı kanaldan giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

KOSTÜM SİSTEMLERİ

Kostüm Parlatma Taşı ile kostümlerinize yeni renk efektleri verebilirsiniz. Kostümleriniz 7 farklı şekilde parlayabilir.
[ Parlatılmış kostüm önizlemesi ]
Kostüm Arındırma Nesnesi ile kostümünüzü, saç stilinizi veya silah fişinizi sürelerden arındırabilirsiniz. Arındırılan kostümler sınırsız olmaktadır.

EVRİM SİSTEMİ

Oyunda 5 adet evrim mevcuttur. Silahınıza "Evrim Taşı" ile evrim basabilirsiniz. Evrim geliştirmelerinde sizden Mavi Ot - Kırmızı Ot - Yeşil Ot ve Mor Ot istemektedir. Her evrim silahınızın saldırı ve büyülü saldırı değerini arttırmaktadır. Evrim seviyesine göre silahınız parlayacaktır.
Evrim sistemi Arenada İŞLEMEZ !
Kostüm Arındırma Nesnesi ile kostümünüzü, saç stilinizi veya silah fişinizi sürelerden arındırabilirsiniz. Arındırılan kostümler sınırsız olmaktadır.

BİYOLOG

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

"Güvenli Bilgisayar" modu ile hesabınıza sizin bilgisayarınız dışında hiç bir bilgisayarın erişmesine izin vermeyebilirsiniz.
"İtem Kilit Sistemi" ile Eşyalarınızı kilitleyerek eşya hırsızlarına karşı önlem alabilirsiniz.
"Karakter Güvenlik Sistemi" ile Eşyalarınızı kilitleyerek eşya hırsızlarına karşı önlem alabilirsiniz.
"Ticaret ve Pazar Log Sistemleri" sayesinde en son kimlerle alışveriş yaptığınızı görebilirsiniz.

SÜRESİZ CEVHER

Oyunda sürekli cevher eklemenize artık gerek yok.Süresiz Cevher sistemiyle aksesuarlara kalıcı olarak cevher ekleyebilirsiniz.

ZİNDANLAR

KAPANIŞ

Evet, tanıtımımızın sonuna geldik. Umarız beğenmişsinizdir.
Carina2 konseptinin pvp serverler arasında en çok size hitap edeceğini ve Carina2'de sizi sıcak bir şekilde karşılayabileceğimizi umuyoruz.
Türkiye'de ki en yeni metin2 pvp serverler arasında bulabileceğiniz en güzel ortam sizi bekliyor.
Son olarak, Carina2'in duyurulmasından bu yana bizlerle olan ve bizlere her daim destek olan herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.

20 AĞUSTOS'DA SENIDE BEKLIYORUZ!